AKTİVİTELER

Türkiye’nin cennet köşelerinde her ay gerçekleşen eşsiz festivallerimizin yelpazesi çok geniş. Bulunduğumuz şehre, mevsime ve otele göre imkanları fazlasıyla değerlendirip doyasıya tatil yapıyorsunuz. Çalışmaların, aktivitelerin, eğlence ve dansların harmanlanması festival günlerini hem faydalı hem de eğlenceli geçirmenizi sağlıyor. Kalite ve konfordan ödün vermeyen otellerde spa, sauna, hamam, havuz keyfi yapabilir, sıcacık kumlar ve berrak suların, otellerin ve şehre özgü gezintilerin tadını çıkarabilir, doğayı keşfe çıkıp yürüyüş yada bisiklet turları yapabilirsiniz.

FİLM GÖSTERİMİ

Festival Budur’un coşku ve bilgelikle dolu etkinliklerinde film gösterimleri de zaman zaman programlarımıza dahil olabiliyor. Hem güncel olması hem de içeriği bakımından özenle seçilen filmler hep beraber izlendikten sonra film hakkında gerçeklere dayalı spiritüel bir söyleşi gerçekleşiyor. Festival Budur ailesi olarak profesyonel bir altyapıyla fakat aynı zamanda sıcacık bir ortamda ışıklar kapanıp filmin tadını çıkarırken bir organizasyon olmanın ötesinde samimi ve mutlu ortamımızı korumaya devam ediyoruz.

DANS GÖSTERİLERİ

Yaşamın tek bir varoluşsal amacı var. Bu, mutlak olandan gelen yaşam amacıdır. Yaşam amacı bir oyundur, bir eğlencedir, bir mutluluktur, bir coşkudur. Başka bir şey değildir. Varoluşta ciddilik diye bir şey yoktur. Şarkı var, dans var, müzik var, neşe var, festival var. Varoluş bir festivaldir. Bir kutlamadır. Biz de varoluşsal kutlamayı tekrar restore etmeye çalışıyoruz. Tadına doyum olmayan Farkındalık Festivallerinde dansçılarımız her ay yeni gösteriler hazırlıyor ve tüm katılımcılar olarak varoluşsal dansa eşlik ediyoruz. Bu danslar evrenseldir ve yaşamaktan varolmaya açılan bir kapıdır.

TİYATRO GÖSTERİMİ

Festival Budur ekibinin son gözdelerinden bir tanesi ise tiyatro gösterileri! Festivalin uzunluğuna bağlı olarak gerçekleşen gösterilerde festival budur ekibi ve dileyen tüm katılımcılar tarafından her defasında farklı bir konuya değiniliyor ve spiritüelliğe, insan hayatına, günümüz dünyasına yeni ve espirili bir bakış açısıyla yorum getiriliyor.

Hayatına anlam katmaya hazır mısın? Şimdi Tam Zamanı!

Durma, harekete geç!

EN